Strona głównaUncategorizedCzy warto współpracować z biurem rachunkowym Znany Księgowy?

Czy warto współpracować z biurem rachunkowym Znany Księgowy?

Znany Księgowy powstał bo postanowiliśmy dać przedsiębiorcom możliwość sprawdzenia cen za usługi księgowe w paru biurach rozliczeniowych. U nas na stronie internetowej rejestrują się biura księgowe a ty wysyłając do nas zapytanie zyskujecie możliwość porównania cen u kilku księgowych. Portal powstał z pomysłu dwóch braci, którzy postanowili pomagać przedsiębiorcom znaleźć dobre biuro rachunkowe. Pierwsze lata działań były bardzo trudne. Aktualnie jesteśmy firmą rozpoznawalną w całej Polsce. Biuro rachunkowe Znany Księgowy księgowością zajmuje się od wielu lat. Jesteśmy rodzinną firmą działającą na lokalnym rynku od 2003 roku. Nabyte doświadczenie i wiedza są poparte studiami z zakresu księgowości oraz świadectwem kwalifikacyjnym, certyfikatem księgowego wydanym przez ministerstwo finansów, a także licznymi szkoleniami z zakresu finansów, rachunkowości, kadr i płac. Wirtuozeria w prowadzaniu księgowości i doradztwo marketingowe , wszystko po to by nasi klienci mogli zająć się tym, co dla nich jest najistotniejsze. Nasze biuro podatkowe zajmuje się kompleksową obsługą wszystkich rodzajów firm.

Oferta portalu biurem rachunkowym Znany Księgowy

W ramach naszej działalności zajmujemy się prowadzeniem polityki kadrowo-płacowej. Sporządzamy deklaracje zusowskie oraz opracowujemy listy płac, a także prowadzimy dokumentacje kadrową i urlopową. Nasza oferta handlowa obejmuje obsługę księgową w zakresie: prowadzenie ksiąg rachunkowych; prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów; prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego; prowadzenie ewidencji podatku vat; przygotowanie deklaracji i zeznań podatkowych , opracowanie raportów kasowych, opracowanie ewidencji przychodu na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia, opracowanie miesięcznych raportów finansowych, przygotowanie deklaracji dla zusu i ich wysyłka drogą elektroniczną, sporządzenie deklaracji podatkowych pit, vat, cit i innych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych w tym bilans z załącznikami, rachunek zysków i strat. Jeżeli szukasz dobrego oraz sprawdzonego biura rachunkowego to portal Znany Księgowy jest dla państwa idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do współpracy. Nasze motto to : pracuj oraz rozwijaj się. Staramy się na bieżąco pomagać firmą.

Tania księgowość. Usługi księgowe na najwyższym poziomie – biuro rachunkowe Znany Księgowy

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Prosimy o kontakt celem omówienia waszych trudności. Nasi eksperci pomogą ci w prowadzeniu interesu. Dzięki nam wasz biznes wystrzeli w górę.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne