Strona głównaUncategorizedSportowe serwisy godne polecenia

Sportowe serwisy godne polecenia

W internecie możemy znaleźć mnóstwo serwisów sportowych, ale nie na wszystkich pojawiają się wiarygodne źródła. Na pierwszy plan zdecydowanie się wysuwa serwis sportowy Wirtualna Polska. Serwis może się pochwalić 5 milionami użytkownikami oraz 165 milionami odsłon. Pojawia się tam mnóstwo wiarygodnych informacji, a redaktorzy są rzeczowi. Na drugim miejscu możemy znaleźć serwis sportowy prowadzony przez Onet, który aktywnie czytają 4 765 211 użytkowników, zaliczając tym samym 100 milionów odsłon. Na szczególną uwagę warto także zwrócić na Przegląd Sportowy, który znajduje się nieznacznie z tyłu z prawie 3 milionami realnych użytkowników i 22 milionami odsłon. Dobrze radzą sobie również serwisy informacyjne o zakładach bukmacherskich betonline.net.pl lub z meczami na żywo meczyki.net.pl

W Polsce naprawdę ciężko spotkać dobry serwis sportowy, który będzie nie tylko rzeczowo opisywał wyniki meczu, ale także zgodnie z prawdą. Niektóre informacje na serwisach sportowych mogą być wyssane z palca. Nawet najlepszy serwis sportowy ma swoje wzloty i upadki, tak samo jest w przypadku działu sportowego na Wirtualnej Polsce. Warto tutaj wspomnieć jeszcze o grupie, która zajmuje się pokazywaniem skróty meczów piłkarskich. Ona zajmuje również wysokie miejsce w rankingu serwisów sportowych największych wydawców. Jak widać każdy z tych serwisów ma swoje wady i zalety, i tak naprawdę od jego pozycji zależy jakie informacje będą się tam znajdowały. Póki co serwisy celują w profesjonalnych redaktorów, którzy wykonują swoją pracę na medal, i o to w tym chodzi.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne