Strona głównaBiznesJak znaleźć firmę godną zaufania lub projektanta stron internetowych?

Jak znaleźć firmę godną zaufania lub projektanta stron internetowych?

Od dawna uważano, że zaufanie ma długą drogę w budowaniu trwałych długoterminowych relacji projektowych. Budowanie wszystkich swoich nadziei i marzeń z jednym projektantem może zostawić Cię wysoko i wyschnąć, gdy podniosą swoje stawki po tym, jak zaangażujesz się w pracę. Jak więc znaleźć firmę godną zaufania?

Słowo na ulicy

Niektóre z najmodniejszych młodych rewolwerowców można spotkać w dżinowych pałacach i norach opium w getcie. Dla niewtajemniczonych może to wydawać się przerażającym miejscem, w którym można znaleźć kogoś godnego zaufania, aby wykonać krótki projekt, ale można również usłyszeć o jakimś tajnym spotkaniu projektowym, które odbywa się na zapleczu jakiegoś pękniętego festonika. Witaj w mrocznym świecie behemotów designu.

Zabawa na polu

Przy tak wielu pozbawionych skrupułów projektantach, którzy sprzedają swoje tandetne usługi, opłaca się rozsądnemu nabywcy projektu, aby rozegrał te tandety między sobą. Na przykład jeden projektant może oferować bezpłatne lizaki z każdym projektem logo. Uzbrojeni w te informacje, skontaktuj się z inną agencją projektową i sprawdź, jakie rodzaje słodyczy możesz uzyskać od nich, abyś mógł złożyć zamówienie. Kto wie, dzięki tej metodzie chodzenia tam iż powrotem, może być w stanie zdobyć cały worek cukierków bez dodatkowych kosztów. Supeeer!

Dokładnie poznaj swojego projektanta

Mieszanie biznesu z przyjemnością może być niebezpieczną rozrywką, ale gdy szukasz sposobu na zbudowanie długoterminowej relacji projektowej, czasami bycie sprytnym ma zdrowy rozsądek. W podobny sposób, jak mało prawdopodobne, byś dźgnął swojego męża lub żonę w plecy (chyba że chciałeś zamordować swojego małżonka, w takim przypadku to ma sens) jest oczywiste, że projektant, któremu regularnie dajesz prawdopodobnie będzie bardziej podatny na twoje wybredne wymagania.

Pieniądze – droga wszelkiego zła?

Do tej pory omawialiśmy psychologiczną konieczność utrzymania zaufania między projektantem a klientem. Innym, czasem zaniedbanym aspektem jest solidne zaufanie biznesowe między obiema stronami. Zadaj sobie to pytanie: czy ten chytry projektant grafiki będzie zanurzał się w portfelu, gdy tylko wyjdziesz z pokoju? Jeśli odpowiedź jest prawdopodobna, to niech diabli wezmą udział w grze.

Posłuchaj swojego serca

Pod koniec dnia musi powstać ufna relacja projektowa obu stron. Bardzo dobrze, że wątpisz w szczerość projektantów i chcesz być uczciwym, kto nie pomyślał na tym etapie, że projektant cię rozdziera? Ale ważne jest również, abyś czuł zaufanie do osoby. Jest jeszcze kilka innych punktów, o których powinieneś zawsze wiedzieć. Ludzie o rudych włosach, choć słynący z wrogości, są w 99% uczciwi. Blondynki ukradną ci ostatni grosz i zostawią ci jakąś ohydną pracę projektową.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne