Strona głównaITCiekawe zabawki edukacyjne

Ciekawe zabawki edukacyjne

W dzisiejszych czasach rynek zabawek dla dzieci przypomina wyścig zbrojeń. Coraz częściej słyszymy o inteligentnych technologiach, które ze świata IT przechodzą do świata zabawek. Dron, tablet czy interaktywny robot to urządzenia, które jeszcze nie dawno były synonimem postępu technologicznego. Dzisiaj mówiąc o dronach nie mamy na myśli sprzętu wojskowego lecz zabawkę dla dzieci. Jaki jest tego efekt? Oczywiście taki że coraz częściej uszczęśliwić nasze dzieci. Coraz częściej chcąc wywołać uśmiech na twarzy naszej pociechy musimy wyszukiwać coraz to nowocześniejszych zabawek. W tym artykule chcemy polecić Państwu zwrócenie uwagi na ciekawe zabawki zdalnie sterowane.

Większość zabawek zdalnie sterowanych wykorzystuje popularną częstotliwość 2,4 Ghz lub fale radiowe o częstotliwości 27MHz, 35MHz lub 40MHz. Natomiast, niektóre z nich wykorzystują sieć internetową. Powoli standardem staje się sterowanie zabawką za pomocą aplikacji dostępnej przez smartfona.

Jeśli mówimy o zabawkach zdalnie sterowanych to należy wspomnieć o zasięgu oraz prędkości jakie osiągają. Jak się okazuje wystarczy 350zł aby kupić samochód, który jest w stanie jechać z zawrotną prędkością 50km/h! Natomiast zasięgi takich zabawek to nawet kilkaset metrów. Na przykład zdalnie sterowana motorówka jest w stanie pokonać jezioro mające 150 metrów. Naszym zdaniem to całkiem imponujący wynik.

Ponadto, nowoczesne zabawki wyposażone są w ciekawe dodatki w postaci efektów świetlnych i dźwiękowych. Jeśli uważasz że efekty świetlne i dźwiękowe to za mało to polecamy zwrócić uwagę na egzemplarze wyposażone w kamerę LIVE.

Na stronie https://seltrade.pl/zabawki-gadzety/zdalnie-sterowane znajdziesz różne propozycje zabawek zdalnie sterowanych. Dostępne są różne modele samochodów, motorówek, dźwigów, czołgów, helikopterów, robotów oraz wiele więcej!

Zdalnie sterowane zabawki zawsze rozbudzały wyobraźnie dzieci. Obecnie tego rodzaju zabawki są oferowane w przystępnych cenach. Jednocześnie są to produkty które pozytywnie zaskakują zaawansowaniem technologicznym oraz jakością wykonania.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne