Strona głównaBiznesWybieramy dekoracje na przyjęcie ślubne - styl rustykalny, boho a może sprawdzony...

Wybieramy dekoracje na przyjęcie ślubne – styl rustykalny, boho a może sprawdzony glamour?

Jeśli planujesz swoje wesele to z pewnością nie możesz pominąć tematu dekorowania sali weselnej. Wesele jak z bajki wymaga odpowiedniej oprawy. Nietypowa stylistyka pozytywnie zaskoczy gości i sprawi że ten dzień pozostanie w pamięci na długo. Jakie są możliwości w zakresie dekorowania sali? Czy ślub musi być w stylu glamour? A może zdecydujesz się na boho lub rustykalny szyk? Dlaczego nie!

Przyjęło się mówić że po zabawie weselnej goście głównie oceniają menu i muzykę. Ciężko się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Ale co z wystrojem sali weselnej? Jest to subtelny dodatek do całego przyjęcia, który może wywrzeć duże wrażenie na rodzinie i przyjaciołach. Najważniejsze by wystrój sali był spójny z całą stylistyką ślubu. Dlatego ważne jest zaplanowanie stylu w jakim ma się odbyć przyjęcie odpowiednio wcześniej tak aby zgodnie z tym planem dobrać menu, kreacje oraz elementy wystroju. Zachowanie spójności jest kluczowe przy próbie osiągnięcia wymarzonego przyjęcia.

Wystrój sali weselnej – który styl wybierasz?

Jeśli planujesz zorganizować przyjęcie na wsi interesującym wyborem będzie styl rustykalny. Świetnie komponuje się z drewnianymi elementami oraz zieloną kompozycją świeżych kwiatów. Dobrym dopełnieniem będą lampki zdobiące część restauracyjną.

Jeśli miejscem organizacji Twojego wesela ma być bogato zdobiona sala warto zainteresować się stylem glamour. Dzięki temu zachowasz spójność jednocześnie jeszcze bardziej podkreślając piękno wnętrz w których odbywa się Twoja uroczystość. Bogato zdobione krzesła, zastawa stołowa mając złote zdobienia oraz pudrowe bukiety kwiatów to absolutny must have.

Popularnym pomysłem na zorganizowanie wesela jest zaaranżowanie przyjęcia na świeżym powietrzu. W tym przypadku warto pomyśleć o stylu boho. Tutaj dominuje bogactwo różnorodnych kwiatów, białe obrusy oraz wszechobecne poczucie naturalności i lekkości. Zdecydowanie jest to kompromis pomiędzy czerpaniem inspiracji z natury a eleganckim przyjęciem.

Powyżej opisaliśmy trzy przykładowe style, które mogą posłużyć jako inspiracje do zaaranżowania własnego wesela. Jednak najbardziej zachęcamy do samodzielnej inwencji Twórczej. Nawet jeśli chcecie skorzystać z specjalistycznej firmy takiej jak https://dekorowanie.pl/, pamiętajcie że ślub to Wasze święto i styl w jakim się odbędzie musi pasować do waszych osobowości.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne