Strona głównaUncategorizedSprawdź swój pakiet za pośrednictwem platformy Cryptoeddu

Sprawdź swój pakiet za pośrednictwem platformy Cryptoeddu

Tematyka inwestycji w ryptowaluty przeżywa swój okres rozkwitu. Wynika to z pozytywnego trendu w podejściu do tematu inwestycji w wirtualne monety, gdyż po niepewnym roku 2018 nastąpił wzrost zainteresowania tą formą lokowania funduszy o prawie 55%.

O inwestowaniu słów kilka

Według portalu Bloomsberg, w 2018 roku zainwestowano w kryptowaluty około stu miliardów dolarów, co dawało spadek o 75% w porównaniu z rokiem 2019. W bieżącym roku jednak zainteresowanie odżyło i na ten moment mówimy już o trzystu miliardach dolarów inwestycji. Największy kapitał włożono w  Bitcoina,  co wydaje się być zrozumiałe, jako że jest to najbardziej popularna kryptowaluta, która dodatkowo w ostatnim czasie przeżywa hossę. Natomiast na drugim miejscu sytuował się Ripple.

Nie da się pisać o inwestycjach w e-monety nie wspominając o powyższej kryptowalucie. Historia Ripple zaczęła się w 2004, gdy przedsiębiorca i deweloper Ryan Fugger utworzył RipplePay. Była to platforma umożliwiająca natychmiastowe przesyłanie informacji o zobowiązaniach finansowych za pomocą dedykowanego systemu I Owe You. Platforma przetrwała w tej postaci kilka lat, aby w końcu przekształcić się w zdecentralizowaną sieć wykorzystywaną do rozliczania wpłat w czasie rzeczywistym. Ripple różni się jednak od Bitcoina większą stabilnością wynikającą z przeznaczenia systemu, dzięki czemu przez długi czas korzystały z niego głównie banki, instytucje rządowe i korporacje. Z punktu widzenia inwestora jest więc korzystniejszą opcją niż Bitcoin.

Jak zdobyć Ripple … platforma Crypptoeddu.

Istnieje kilka forma pozyskania kryptowaluty Ripple, z czego ostatnimi czasy najpopularniejszą formą są tzw. pakiety startowe i pakiety edukacyjne. Są to w głównej mierze pakiety edukacyjne wzbogacone w darmowe jednostki kryptowaluty. Wybierając jednak taki pakiet warto zwrócić uwagę, na jego pochodzenie. Tutaj z pomocą może przyjść platforma Cryptoeddu.

CryptoEddu to platfroma, która pozwala na odebranie  kryptowaluty będącej częścią zakupionego pakietu, a także jego rozszerzenie. A jak to dokładnie działa?

Na stronie CryptoEddu można  zdobyć kryptowalutę na dwa sposoby. Pierwszym jest dokupienie kolejnego pakietu szkoleniowego, w postaci „Pakiet startowy Ripple” bądź „Pakietu Ripple Plus”, który klient wcześniej zakupił od firm współpracujących z Cryptoeddu. Drugim sposobem jest odebranie wcześniej zakupionej kryptowaluty, w postaci pakietu, która przechowywana jest na prywatnym koncie klienta znajdującym się na wirtualnym portfelu Cryptoeddu. Zanim jednak klient będzie mógł zrealizować swoje usługi będzie musiał sprawdzić, czy firma oferująca pakiet współpracuje z Cryptoeddu. Jeśli tak … ma on do czynienia ze sprawdzoną marką.

Inwestowanie w kryptowaluty może być korzystne, jednak wymaga czasu, przygotowania i wiedzy. W takiej sytuacji pomocne mogą okazać się pakiety edukacyjne. Podczas zakupu warto jednak zwrócić uwagę, czy dana firma współpracuje z platformą CryptoEddu, czyli platformą, która dużą uwagę zwraca na jakość swoich współpracowników. Możliwość dokupienia danego pakietu oznacza, iż dany towar pochodzi ze sprawdzonego i pewnego źródła.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne