Strona głównaBiznesReklama na telebimie

Reklama na telebimie

W świecie w którym żyjemy coraz trudniej o reklamę która wzbudza zainteresowanie.  Prowadzisz swoją działalność i chciałbyś dotrzeć do większego grona odbiorców? Z pewnością myślałeś o inwestycji w reklamę banerową. Czy świecący duży telebim jest lepszy od tradycyjnej reklamy banerowej? Naszym zdaniem tak! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat banerów reklamowych to zapraszamy do lektury. 

W działaniach tego rodzaju, zależy przede wszystkim na dotarciu do jak największej liczby odbiorców. Telebimy reklamowe rozstawione przy ruchliwych drogach, bądź też w centrum miasta w nowoczesny sposób przekażą Twoją treść reklamową.

Ekrany LED tego typu są coraz częściej występującym trendem wśród lokalnych przedsiębiorców. Dotychczas telebimy kojarzyły się z reklamami dużych marek w większych miastach. Obcenie obserwujemy większe rozpowszechnienie telebimów nawet w mniejszych miejscowościach.

Zakup reklamy na telebimie zazwyczaj odbywa się w systemie płatności za czas emisji reklamy. Jednak czasami możemy spotkać się z sytuacjami gdy istnieje możliwość wynajmu całego telebimu na określony czas. Rzadko spotykaną sytuacją jest postawienie prywatnego telebimu w centrum miasta do celów reklamowych. Jednakże handel telebimami oraz ich wynajmem to duży rynek, wynika to z faktu że poza celami reklamowymi telebimy znalazły swoje zastosowanie podczas organizacji imprez masowych.

Reklama na telebimie charakteryzuje się dynamicznymi obrazami oraz stosunkowo szybkim przekazem treści reklamowej. Komponując reklamę należy mieć na uwadzę że jej odbiorcy spędzą na jej oglądaniu zaledwie kilka sekund. Ma to szczególne znaczenie w przypadku telebimów w pobliżu ruchliwych jezdni. Jednak nawet tak krótki czas wystarcza by wejść w pamięć obiorcy.

Alternatywne zastosowanie telebimów

Najpopularniejsze zastosowanie telebimów to oczywiście reklama zewnętrzna. Jednak telebimy są równie często stosowane podczas różnego rodzaju imprez masowych takich jak konferencja, przedstawienie teatralne lub koncert. Telebimy znakomicie wpasowują się w scenę jako element scenografii.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne