Strona głównaBiznesKubek z nadrukiem

Kubek z nadrukiem

Poranek zazwyczaj zaczynamy od kawy, do śniadania przeważnie pijemy herbatę, przerwa w pracy to szybka kawa z koleżanką, popołudniowa kawa to częsty rytuał, a wieczór z herbatą i książką to marzenie wielu ludzi. Co łączy te wszystkie sytuacje?

Delektowanie się kawą czy herbatą nie byłoby możliwe, gdyby nie kubek. To proste naczynie jest z nami prawie przez cały dzień! Szukając pomysłu na prezent dla kontrahentów lub współpracowników warto zastanowić się jaki kubek sprawiłby im największą radość. Oczywiście można coś wybrać z gotowych kubków znajdujących się prawie w każdym sklepie, jednak to spersonalizowane prezenty sprawiają najwięcej radości. Kubki z własnym nadrukiem to szansa na wykonanie zachwycającego podarunku, ale też możliwość umieszczenia reklamy w oryginalnym miejscu.

Solidność wykonania, czyli jak nas widzą, tak nas piszą

Decydując się na kubki z nadrukiem należy zwrócić uwagę na jakość wykonania. Jak wiadomo kubki są używane cały czas, wielokrotnie myte ręcznie i w zmywarkach, przechowywane w różnych miejscach, dlatego solidność nadruku i wykończenie wysokiej jakości jest niezwykle ważne. Dzisiejsze technologie są w stanie zapewnić żywe kolory na długo. Nadruk na kubkach w technologii ART PRINT pozwala na uzyskanie wysokiej jakości – niemal zbliżonej do fotograficznej. Technologia ART PRINT jest dostępna w ofercie firmy Ceramika Reklamowa, która specjalizuje się w realizacji zamówień na kubki reklamowe. Doświadczenie firmy jest bardzo ważne przy tego typu produkcji. Wiele zrealizowanych zamówień, których efekt można podziwiać w galerii na stronie internetowej, daje pewność, że zamówienie na kubki z nadrukiem zostanie zrealizowane profesjonalnie.

Pomysł na kubek z własnym nadrukiem, czyli okazja na zapadnięcie w pamięć

Zlecając wykonanie nadruków na kubkach należy podjąć szereg decyzji, z czego najważniejszymi z nich będzie kształt i pojemność kubka oraz wzór, który chcemy na nim umieścić. Kolejnym etapem składania zamówienia jest wybór technologii, w jakiej ma zostać wykonany nadruk. Firma Ceramika Reklamowa oferuje klasyczne kubki, ale też bardziej wyszukane formy. Spośród wielu rodzajów kubków reklamowych można wybrać nie tylko tradycyjne kubki ceramiczne, ale też kubki termiczne oraz posiadające opaski i przykrywki chroniące przed oparzeniem. Umieszczenie reklamy własnej firmy na kubku to znakomity pomysł, ponieważ kubek jest bardzo popularnym nośnikiem reklam. Oryginalnym pomysłem będzie wybranie nadruku Magic Mug. Magiczne kubki mają szansę reklamować naszą firmę w bardzo nieoczywisty sposób i z pewnością nie pozostaną niezauważone.

Kubki z nadrukiem to ciągle najbardziej popularny gadżet reklamowy przede wszystkim dzięki temu, że jest najbardziej praktyczny ze wszystkich oferowanych nośników reklamy. Kubek daje wielkie możliwości kreowania wizerunku firmy. Można na nim umieścić minimalistyczne logo firmy, kolorowe nadruki na całej powierzchni kubka, dane kontaktowe i wszystko co tylko przyjdzie nam do głowy. Mały kubek z nadrukiem to wielkie możliwości.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne