Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych jak również szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.
Firma euro-medical posiada szeroką ofertę wózków medycznych. Wózki reanimacyjne są naszym wiodącym produktem. Wózki reanimacyjne z naszej oferty – Zapraszamy
Wózki do anestezjologii są dostępne w różnych konfiguracjach i rozmiarach, mają także wymagania dotyczące bezpieczeństwa ich stosowania. Mamy w ofercie wiele konfiguracji wózków medycznych do różnych zastosowań. Wózki dostępne są zarówno w konfiguracji całkowicie stalowej, jak również lekkiego aluminium z wykończeniem palowanym proszkowo. Wózek anestezjologiczny przeznaczony jest do placówek medycznych na oddziały zabiegowe, oddziałowe oraz ratunkowe. Wózki do anestezjologii posiadają w standardzie nadstawkę anestezjologiczną z dziesięcioma lub pięcioma pudełkami na leki. Wózki anestezjologiczne są dostępne w różnych konfiguracjach szufladowych. Dostępne są wózki cztero, pięcio oraz sześcio szufladowe. Blat górny wózka wykonany jest ze stali nierdzewnej, boki wózka wyposażone są w szyny do montażu na akcesoria dodatkowe takie jak kosze na odpady medyczne, kosz druciany, misy ze stali nierdzewnej czy pojemniki na igły. Wózek anestezjologiczny osadzony na 4 kołach jezdnych z hamulcem. Wózek dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Jeżeli szukasz wózka do anestezjologii skontaktuj się z nami. Zachęcamy do współpracy. Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całej Polski. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Polecamy również zainteresować się naszymi wózkami do przewożenia chorych na leżąco: https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie mamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka szpitalne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę www. Jako firma pracujemy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy duże ilości projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla polskich oraz zagranicznych klientów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi klientami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki.

Oto nasza namiary:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres mail: biuro@euro-medical.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.